Read Time:1 Minute, 23 Second

Directadmin; internet sitelerinin yönetimini daha basit hale getirmek için hazırlanan ve denetim paneli denildiği anda ilk akla gelen paneller arasındadır. Directadmin; lisans tutarı muadiline bakılırsa daha müsait olan açık oturum, internet tabanlı, grafik ara yüzlü ve hızlıdır.

açık oturum ve Plesk peşinden en fazlaca tercih edilen denetim panelidir. Directadmin açık oturum nelerdir neişe fayda? Açıkladıktan sonrasında şimdi niçin tercih sebebidir, açıklamak icap eder.

Directadmin Açık oturum Niçin Tercih Sebebidir?

Denetim panelleri incelendiğinde bu paneller içerisinde en fazlaca tercih edilen Directadmin açık oturum, öteki panaeller nazaran oldukca daha çok tecih edilmektedir. Bunun sebebi hem ucuz olması, aynı zamanda kullanımının oldukça daha rahat uygulanabilir olmasıdır.

Öteki hizmetlere bakılırsa ucuz olduğu halde arka yüzünün kolaylığı sebebiyle tercih sebebidir. Sadeliği ile dikkat çeken Directadmin, ilk çıkmış olduğu günden itibaren aynı tasarıma haizdir. Bunun yanında dünyanın en süratli denetim panelidir.

Mütevazi olması durumunda işlevselliği yüksek olan açık oturum diğerlerine nazaran oldukca müsait fiyatdadır.Kullanması rahat olan açık oturum internet maillerine, admin seçeneklerine ve dosya yöneticisine fazlaca basit erişim sağlamaktadır.

Panelde celse açıldığında arayıcının her şeyi rahatça bulmasına imkan tanır.

Directadmin açık oturum nelerdir ne işe fayda? ek olarak niçin tercih sebebidir, açıkladıktan sonrasında directadmin nasıl kullanılır mevzusuna bakmak icap eder.

Directadmin Nasıl Kullanılır?

Directadmin açık oturum temelde sıradan bir kullanıma haizdir. Panelde kullanıcılar üç ölçüde idare yaparlar.

Directadmin paneli kullanmanın bir oldukca yöntemi vardır. Sisteme girip izin vererek kolayca panele ulaşım sağlanabilir.

Directadmin Açık oturum yazılımının kurulum ve sorunsuz emek vermesi için birtakım sistem ihtiyaçlarına gereksinim duyulmaktadır. Bunlar;

Bütün bunlardan da anlaşılacağı suretiyle önce directadmin nelerdir ne işe fayda? ve ondan sonra nasıl kullanılır söylemeye çalıştık, buna nazaran directadmin’in niçin tercih edilmiş olduğu elbet ki fazlaca daha çok anlaşılmış olacaktır.

4 1
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles