Read Time:1 Minute, 8 Second

Orta segment cihazlarının satışından memnun olan Samsung bu aileye bir yeni üye daha ekledi. Galaxy A51 bugün satışa sunuldu.

Bildiğiniz Suretiyle Samsung geçtiğimiz yıllarda A serisini piyasaya sürmüştü. Galaxy A serisi orta segment ve uygun fiyat etiketine sahip modellerdi. Firma bu serinin satışlarından oldukca memnun kaldı. Bunun üstüne aileye yeni üyeler ekleme sonucuna vardıalr ve A51 ve A71 modelleri için çalışmalara başladılar.

Güney Koreli firma bugün Galaxy A51’i Hindistan’da satışa sunmaya başladı. Aygıt Android 10 tabanlı OneUI 2.0 arayüzü ile geliyor. Ek olarak 32MP ön kamera, sekiz çekirdekli Exynos 9611 işlemci, monitör üstü parmak izi sensörü (geçen sene Galaxy A50 ve A50’lerde bulunan monitör parmak izi tarayıcısından oldukca daha iyi çalışıyor) ve 15W süratli şarjlı 4.000 mAh pil. Samsung Pay’ı hem NFC aynı zamanda MST vesilesiyle destekliyor ve AR Doodle, Süper Durağan(durgun) Video kaydı şeklinde kamera özellikleri ile beraber geliyor.

Galaxy A51, Hindistan’da Prism Crush Black, Prism Crush White, Prism Crush Blue renk alternatifleriyle satın alınabilir. Samsung, Amazon satın alımları için% 5 Amazon Hisse para iadesi ve bununla birlikte bir kerelik monitör değişimi sunuyor, yalnız firma monitör değişiminin parasız olup olamayacağını ya da düşük bir fiyatla yapılıp yapılmayacağı ile alakalı kararlı bir şey söylemiyor.  Samsung’un  Galaxy A71‘i ne vakit piyasaya süreceği de şuan için gayri muayyen. Yalnız kısa bir müddet sonra o da satışa çıkacaktır diye düşünüyoruz.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles